ban2

У Ковелі хочуть назвати 7 вулиць іменами героїв АТО

Депутати Ковельської міської ради мають намір на своєму наступному пленарному засіданні чергової сесії дати дозвіл назвати ще проектні вулиці в нових мікрорайонах міста іменами загиблих учасників АТО, які були призвані з Ковеля.

Так на території нової житлової забудови, яка проляже неподалік вулиці Лісова, топонімічна комісія рекомендує депутатам одну з новоутворених вулиць назвати іменем загиблого ковельчанина під Амвросіївною Донецької області Олександра Абрамчука, а іншу – на честь Романа Данилевича, який був смертельно поранений в бою за Іловайськ.

У районі вулиці Зерова, де теж виділяються земельні ділянки під індивідуальну житлову забудову, планується назвати п’ять вулиць на честь наших героїв АТО, які боронили Україну від ворога і віддали за це свої життя. У проекті рішення, яке розглядатимуть депутати, значаться імена старшого сержанта Олександра Артемука, кадрового офіцера Андрія Задорожнього, сержанта Олександра Ярмолюка, старшого солдата Олексія Тарасюка і капітана Анатолія Шиліка.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"