ban2

Харків'яни, попри загрозу теракту, вийшли вшанувати Шевченка

У Харкові біля пам'ятника Тарасу Шевченку посилено заходи безпеки через загрозу терактів на акціях з нагоди дня народження поета

Про це повідомив начальник сектора охорони громадського порядку Харківського міськуправління міліції Андрій Гресь, передає Еспресо.TV з посиланням на "Українську правду".

"Наразі для охорони громадського порядку залучено близько 150 осіб особового складу блоку громадської безпеки Харківського міського управління міліції, а також підрозділів міліції спеціального призначення "Слобожанщина" та "Харків-1" (по 20 осіб від кожного)", - зазначив Гресь.

Він повідомив також, що за годину до початку заходів територію, прилеглу до пам'ятника, обстежували вибухотехніки.

9 березня біля пам'ятника Шевченку заплановано кілька акцій з нагоди 201-ої річниці з дня народження поета. Вранці квіти до пам'ятника поклали керівництво міста і області, представники духовенства і дипломатичного корпусу. Потім біля нього відбулося віче Євромайдану.

Наразі біля пам'ятника зібралися активісти "Громадської варти", "Автомайдану-Харків" і низки інших громадських організацій. Настоятель храму Св.Івана Богослова УПЦ КП протоієрей Віктор (Маринчак) відслужив молебень, після чого учасники акції почали читати вірші Т.Шевченка.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"