ban2

ПриватБанк і оператор мобільного зв'язку PEOPLEnet запросили українців приєднатися до благодійної ініціативи та передати непотрібні CDMA телефони українським воїнам в зоні АТО

До 1 вересня потрібно передати нам непотрібний або зайвий CDMA телефон в будь-яке з 3000 відділень ПриватБанку по всій Україні. Приймаються всі телефонні трубки, навіть з непрацюючим акумулятором і без зарядного пристрою. У разі якщо апарати будуть здані з RUIM-картою або з прошитим номером в самому телефоні, договори на телекомунікаційні послуги будуть попередньо розірвані.

PEOPLEnet встановлює на такі апарати безкоштовний зв'язок всередині своєї мережі і відправляє українським воїнам в зону АТО.

«Першими на заклик принести телефонні трубки відгукнулися співробітники банку, - йдеться в повідомленні прес-служби ПриватБанку. - До закінчення акції 1 вересня планується зібрати більше 10 тис. апаратів тільки серед співробітників банку. Ми запрошуємо всіх бажаючих, у кого є непотрібні телефони, також взяти участь в акції».

За два дні з початку акції оператор PEOPLEnet вже зібрав і передав військовим більше 2000 телефонних апаратів з безкоштовним зв'язком.

Крім переваги безкоштовного обслуговування, розмови всередині мережі стандарту CDMA менш піддані зовнішньому втручанню, оскільки CDMA-зв'язок має більш високий ступінь захисту в порівнянні зі зв'язком стандарту GSM.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"