ban2

Боєць Нацгвардії покаже фільм про АТО Стрічку «Війна за свій рахунок» Леонід Кантер знімав під час особистої участі в АТО

Учасник АТО зняв фільм, який розповість про війну на Сході України очима українських бійців, повідомляє Еспресо.TV. Про це на сторінці у Фейсбук повідомив автор стрічки Леонід Кантер.

«Я та дванадцять моїх побратимів записались добровольцями до Нацгвардії. За кілька днів до від’їзду на схід, мій друг режисер Іван Ясній зателефонував і запропонувати взяти з собою камеру. Я відмовлявся: як можна знімати з автоматом і камерою одночасно? Але він наполягав, що це така маленька камера, яку можна і на голову почепити, і на автомат. Так я почав знімати фільм. Від самого початку хотів зняти фільм про хлопців, разом з якими прийшов до лав Нацгвардії. Ніяких генералів-командирів, ніякої політики. Лише проста солдатська правда і ті істини, за які ми прийшли воювати», - написав він.

Фото: Фейсбук

Леонід каже, що знімати було складно. Заважав автомат. «Але хлопці дуже підтримували мене, розуміючи, наскільки важливою може стати ця хроніка. В якийсь момент до нас перебрався комбат зі штабом. Час від часу він потрапляв до мене в кадр, де поставав в далеко не кращому світлі. Тож він і всі ті покидьки, які ганьблять українську армію почали виживати мене з батальйону. Тричі, нібито за підозрою у шпигунстві у мене відбирали зброю і відправляли «на профілактичні бесіди» в Ізюм, сподіваючись, що мене затримає СБУ. Але до їх великого розчарування я знаходив все більше прихильників, в тому числі серед керівництва АТО і, врешті, повертався на блок-пост. Тоді підступні командири вирішили обшукати мої речі, знайти і знищити матеріал. Але хлопці сховали диск і передали його до Києва», - додав Леонід Кантер.

Фото: Фейсбук

Фільм покажуть 31 серпня в київському кінотеатрі «Жовтень». Плата за вхід буде довільна, яку глядачі вважатимуть потрібною. Зібрані кошти будуть спрямовані бійцям в зоні АТО.

Леонід Кантер про саму стрічку додав: «Цей документальний фільм не блок-бастер про крутих рембо. Це розповідь про те, як звичайні хлопці пішли боронити рідний край».

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"