ban2

Паркан на Бажана перетворили на велетенський прапор.

24 серпня на проспекті Бажана пройшов патріотичний флеш-моб – бетонний паркан загальною площею 728 кв.м. розфарбували у синьо-жовтий колір.

Про це у Facebook написав голова Дарницької РДА Геннадій Синцов.

В акції могли взяти участь усі охочі.

Як відомо, кияни вже давно взялися наводити лад не лише у своїх під’їздах, а й у дворах будинків і просто на вулицях міста.

Люди вирішили фарбувати мости у кольори прапора, а сходи і лавки у кольори веселки. Так, один з дитмайданчиків у Святошинському районі столиці перетворився на справжню казку.

На Теремках киянин Дмитро, надихнувшись картинками красивих розмальованих під’їздів і будинків, вирішив прикрасити вхід до свого будинку на вулиці Заболотного.

Зокрема, уже пофарбували міст на Русанівці, міст на Одеській площі та Московський міст. До того великий прапор з’явився на Оболонській набережній.

А наприкінці червня на вулиці Жилянській у столиці з’явився патріотичний паркан.

Ще раніше столичні мешканці взялися розфарбовувати під’їзди житлових будинків у патріотичному стилі.

Також "патріотичні" лавки. з’явились біля КПІ. А креативні мешканці 9-поверхівки у Солом’янському районі столиці "патріотично" утеплили свою квартиру. На стіні будинку з’явився величезний прапор України з гербом.

Також кияни взялися прикрашати власні будинки, розписуючи стіни національними орнаментами, квітами та "шевченковими хатами".

Чимало будинків розфарбовані дивовижними візерунками, а деякі під'їзди взагалі нагадують музей.

Також по Києву клеять веселі оголошення, щоб підняти людям настрій.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"