ban2

Харківські «свободівці» відправили допомогу армії на 525 тис. грн

Понад 525 тисяч гривень витратив військовий комітет Харківської «Свободи» на допомогу українській армії лише за 2 місяці роботи. Основними напрямками допомоги стали придбання та доправлення до військових формувань амуніції, обладнання, одягу та продуктів харчування.
Про це повідомив голова комітету з гуманітарного забезпечення війська Харківської «Свободи» Сергій Ковтунов.
Націоналіст також зазначив, що за 2 місяці роботи комітет співпрацював з різноманітними військовими формуваннями збройних сил України, національної гвардії, а також з добровольчими батальйонами «Айдар», «Січ», «Азов».
Військової амуніції було закуплено та доправлено до армійців на суму понад 340 000 гривень. Предметів побуту та щоденного користування – на суму понад 75 000 гривень. Продуктів харчування – на суму понад 60 000 гривень. Окрім того, свободівці передали воякам ліки, інструменти та инше матеріяльне забезпечення на суму майже 45 000 гривень.
«Військовий комітет виконує координаційні функції в організації та доправленні допомоги українському війську. Окрім того, ми акумулюємо кошти на власних рахунках, збираємо гроші у наших агітаційних наметах. Завдяки тому, що ми маємо постійний контакт з солдатами та офіцерами, які є нині на передовій, нашому комітету вдається ефективно розподіляти ресурси та кошти», – пояснив Сергій Ковтунов.
За його словами, зокрема, перед святами до батальйону «Січ» було доправлено автомобіль ЛУАЗ 969, який нещодавно був переданий подружжя прихильників «Свободи», а також необхідну для батальйону кількість армійських фляг, саперних лопаток, казанків, казанів та триног.
«Прослідкувати за всією допомогою, яку «свободівці» передають українському війську, практично неможливо. Багато хто з наших побратимів самостійно передає невеличку, але також надзвичайно важливу допомогу військовим. Наприклад, «свободівець» Сергій В’ялий постійно забезпечує військових вигідними стартовими пакетами мобільного зв’язку, а нещодавно закупив за власний кошт 40 лопат для вояків, що дислокуються у Башкірівці під Чугуєвом. Подібних прикладів маємо чимало. Тому й загальна сума коштів, що їх зібрали харківські свободівці для українського війська, може бути значно більшою», – наголосив Сергій Ковтунов.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"