ban2

Волонтери закупили українській авіації нові GPS-навігатори

Високоточні GPS-навігатори для оборони повітряного простору України з'явилися на озброєнні авіаційних бригад, дислокованих у Києві та Миргороді. Новітні прилади придбали волонтери за гроші, зібрані серед українців через соцмережі.

П'ятнадцять навігаторів передали командирам двох авіабригад. Коштували прилади майже півмільйона гривень. Завдяки мобільним пристроям, українські пілоти зможуть виявляти та облітати зони, де розміщені ракетні комплекси та установки ворога, а ще – точніше атакувати супротивника в умовах бою. Таких навігаторів на озброєнні тактичних авіабригад дотепер не було – українські льотчики користувалися ще радянськими паперовими картами 1957-го року.

, заступник командира військового командування

"Цей навігатор має велику стійкість для встановлення перешкод. Він корисний тим, що ним можна користуватися в повітрі, бо він має кнопкове управління. Льотчик може налаштовувати і пере налаштовувати свій політ як у повітрі, так і на землі", – каже офіцер Олександр Біньковський.

А волонтер наголошує: пристрій дуже компактний, його можна закріпити наприклад на стегні і користуватись на землі у випадку катапультування.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"