ban2

Жителі Маріуполя не готові мириться із загрозою від терористів - Нацгвардія

Жителі Маріуполя не готові мириться із загрозою від терористів - Нацгвардія
КИЇВ. 29 серпня. УНН. Мешканці Маріуполя вдячні Нацгвардії за мир і спокій в рідному місті і не готові мириться з тим, що їхньому мирному життю загрожують терористи. Про це УНН повідомили у прес-службі Нацгвардії.
"Місцеві мешканці Маріуполя не готові мириться з тим, що їхньому мирному життю загрожують терористи т.зв. ДНР вторгнення на територію нашої незалежної, суверенної держави російських військ", - повідомляють у Нацгвардії.
Також зазначається, що з метою підтримати один одного в тяжку годину і для того, щоб згуртуватися всім небайдужим, в Маріуполі заплановані масові заходи, а також поширені звернення захисникам міста з вдячністю.
"Весь цей час, поки наше місто було під охороною Нацгвардії, територіальних батальйонів та Збройних сил України, ми могли спокійно жити, працювати, гуляти з дітьми, відпочивати. Ми бачимо різницю: там, де владу захопили терористи ДНР і ЛНР, куди увійшли російські війська - Донецьк, Луганськ, Горлівка, Слов'янськ та ін. - там руйнування, смерть, людське горе. Нас довго залякувала і обманювала російська пропаганда. Але ми бачимо, що населення захоплених терористами міст і сіл шукає порятунку саме там, де немає т. н. ДНР в тому числі в Маріуполі. Давайте захистимо рідне місто і не дамо в образу маріупольців!" - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, сили антитерористичної операції в районі Маріуполя мінують шляхи можливого підходу танків. А самі мешканці Маріуполя готуються до оборони міста.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"