ban2

"ДНРівського" інформатора посадили на вісім років

Уродженця Черкаської області, інформатора терористів "ДНР" засудили до 8 років ув’язнення

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передає Еспресо.TV.

Вироком Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська 37-річного чоловіка визнано винним у сприянні діяльності терористичної організації "ДНР" і незаконному зберіганні бойових припасів.

Встановлено, що на початку 2014 року чоловік неодноразово здійснював збір даних щодо місць дислокації та переміщення територією Запорізької, Харківської та Донецької областей підрозділів та формувань Збройних Сил України, задіяних у проведенні АТО. У подальшому, за матеріальну винагороду він передавав ці дані через соціальну мережу "Вконтакті" учасникам терористичної організації "ДНР" для використання у злочинній діяльності.

Крім того, засуджений незаконно придбав та зберігав у своїй квартирі дві гранати Ф-1 та запал до бойової ручної гранати.

"Свою провину чоловік повністю визнав. Суд погодився з позицією державного обвинувачення, яке підтримувалось прокуратурою Дніпропетровської області та призначив зловмиснику покарання у вигляді восьми років позбавлення волі", - повідомили в ГПУ.

Нагадаємо, у Старогнатівці зловили інформатора "ДНР", який зібрав радіостанцію для зв'язку з бойовиками. Нещодавно на Луганщині затримали шпигуна "ЛНР", який працював на ТЕС у Щасті.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"