ban2

У ЄС подумують про введення санкцій проти Росії через Сирію

В ЄС не виключають застосування нових санкцій відносно Росії у зв'язку з ударами в Сирії, якщо вважатимуть їх неприйнятними і тими, що не відповідають завданням боротьби з тероризмом
Про це повідомив російський Інтерфакс із посиланням на джерело, передає Еспресо.ТВ.
Як уточнив співрозмовник агентства, питання про введення санкцій може бути розглянуто, якщо буде підтверджено, що удари російської авіації наносяться не по цілям екстремістського угрупування ІДІЛ.
"Такий розвиток можливий. Ми будемо стежити за діями Росії в Сирії. Однак зараз говорити про такий сценарій ще рано", - сказало джерело.
За його словами, подібні питання "взагалі не вирішуються без нічого", "вимагають ретельного аналізу і підготовки". "Поки ми маємо намір тільки висловити нашу стурбованість тим, що, можливо, російські повітряні удари завдаються по поміркованій опозиції. І нас дуже турбує, чи не потрапляють під них мирні жителі", - сказав співрозмовник агентства. При цьому він уточнив, що проект висновків ради ЄС ще допрацьовується.
У той же час неназваний високопоставлений представник ЄС заявив РІА "Новости", що введення нових санкцій проти Росії у зв'язку з ситуацією в Сирії не обговорюється. "Ні, це не обговорюється, абсолютно немає", - заявив він на питання, чи можливе введення санкцій у зв'язку з російськими діями в Сирії. Про те ж заявило і європейське дипломатичне джерело ТАСС.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"