Росія категорично не згодна з висновками щодо краху Boeing 777
- Опубліковано в Російська окупація
- 0 коментарів
Росія категорично не згодна з висновками доповіді Ради безпеки Нідерландів аварії Boeing-777 на Донбасі
Про це заявив заступник керівника Росавіації Олег Сторчевий, передає "РИА Новости".
"Ми ознайомилися з документом, і з усією відповідальністю можу заявити, що комісія Росії категорично не згодна з висновками в цьому звіті, вони в корені неправильні. Рівень нелогічності у звіті зашкалює", - заявив Сторчевий.
"Складається враження, що замість послідовного аналізу об'єктивних даних комісія займалася збором доказів під заздалегідь придуману версію", - додали в Росавіації.
Нагадаємо, вчора Рада безпеки Нідерландів опублікував остаточний звіт з розслідування аварії малайзійського Boeing 777 на Донбасі.
Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що розслідування аварії Boeing-777 на Донбасі не можна назвати об'єктивним і всеохоплюючим, оскільки російські фахівці не були в ньому задіяні.
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ
Схожі матеріали
- Утечка информации о визите ДОПИНГ-офицеров вызвала массовое снятие атлетов с турнира в России
- В целях защиты основ конституционного строя, нравственности, здоровья, прав и законных интересов других лиц, обеспечения обороны страны и безопасности государства россиянам запрещают СМОТРЕТЬ на испанский хамон!!!!
- Для тих, хто каже про мир з росією: «Моторола» витягнув пістолет і вистрелив два рази у голову мого сина, сказавши: «Я его уже вылечил». І засміявся
- Любой товар, купленный у мокшан убивает. Убивает в прямом смысле.
- В России жить — словно спать в гробу

