ban2

Україна вже має понад 10 млрд грн на відновлення Донбасу

Україна наразі накопичила понад 10 млрд грн на відновлення інфраструктури Донбасу

Про це заявив Петро Порошенко в інтерв'ю дніпропетровським телеканалам, повідомляє «Українські новини».

"Українська влада зараз накопичила сама більше 10 мільярдів, які вона може направити на відновлення інфраструктури. У 4 - 5 разів більше (фінансових коштів) додадуть наші європейські й американські партнери", - сказав Порошенко.

За його словами, канцлер Німеччини Ангела Меркель запевнила, що її країна готова невідкладно виділити 500 млн євро на ці цілі.

Разом з тим глава держави наголосив, що для початку відновлення інфраструктури Донбасу потрібно, щоб на цих територіях встановився мир і був відновлений суверенітет України.

Зазначимо, Донецька область ініціює передачу 1,7 млрд грн з рахунків Донецька, Макіївки і Єнакієвого в Державній службі казначейства на відновлення інфраструктури регіону.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"