ban2

Бомбардування Сирії обходяться Росії до $4 млн в день

Кремль щодня витрачає на військову операцію в Сирії мінімум $2,4 мільйона

Про це повідомляє Еспресо. ТВ з посиланням на звіт аналітиків британського видавництва і аналітичного центру Jane's Infromation group (IHS jane's), пише DW.

За словами старшого аналітика компанії Бена Мурса, наведені цифри приблизні: реальна вартість військової операції може бути в два рази дорожче і доходити до 4 мільйонів доларів в день.

Згідно з підрахунками IHS jane's, що почалися 30 вересня бомбардування у Сирії могли коштувати Кремлю від 80 до 115 мільйонів доларів за весь період.

Повідомляється, що в суму входить доставка військової техніки, інфраструктура, зарплата персоналу, а також бомбардування з повітря.

"За даними аналітиків, кожен виліт військового літака коштує близько 12 тисяч доларів за годину польоту, кожен виліт вертольота - 3 тисячі доларів на годину. За умови, що бойові літаки піднімають у небо кожен день в середньому на 90 хвилин, а вертольоти на одну годину, за добу тільки військова авіація в Сирії обходиться Росії в 710 тисяч доларів, підрахували експерти. Близько 750 тисяч доларів щодня йде на боєприпаси", - наголошується e звіті.

Крім того, за даними IHS Jane's, на зарплату військових Кремль може витрачати в день до 440 тисяч доларів. Щоденний вихід бойових кораблів у Середземне море вимагає 200 тисяч доларів на добу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що операція в Сирії обійдеться Росії приблизно в 1 млрд євро в рік.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"