ban2

"Правий сектор" створює новий політичний рух

"Правий сектор" формує нове політичне об’єднання патріотів. Про це під час прес-конференції заявив заступник командира Правого сектора Валентин Манько, передає інформаційне агентство «Єдність».

За його словами, в той час, коли справжні волонтери воювали з сепаратистами в зоні АТО, в тилу активізувалися "мафіозні синдикати ", що прикриваються ідеями патріотизму.

"У нас не було часу займатися політичною, антикорупційною діяльністю, а також розбиратися з криміналом. Тепер ми бачимо, що без нашого втручання, без організації нового громадського руху, в яке увійдуть справжні патріоти, які дорожать своєю батьківщиною, ми не зможемо зупинити корупцію і свавілля в нашій країні", - сказав Манько.

Він також зазначив, що у нове об'єднання увійдуть деякі генерали ЗСУ, волонтери та сотники Майдану, а основними завданнями на початковому етапі будуть відстоювання тих принципів, за які стояв Майдан.

Нещодавно Дмитро Ярош залишив посаду Провідника «Правого сектору» через спробу деяких учасників організації створити ще один керівний орган "Провід".

Також керівництво «Правого сектору» оприлюднило свою версію відмови Дмитра Яроша від лідерства у русі.
Потім Дмитро Ярош прийняв командування бойовими підрозділами Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" (ДУК ПС).

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"