ban2

Ердоган про вторгнення Росії в Україну: "Вас туди хтось кликав?"

Президент Туреччини Раджеп Таїп Ердоган розкритикував Росію за вторгнення в Україну, Грузію і Сирію. За його словами, в усіх цих трьох країнах російські війська - непрохані гості
Про це повідомляє турецька газета Milliyet, додаючи, що свій гнівний коментар на адресу Росії Ердоган зробив після ранкової молитви в мечеті, передає ZN.ua.

Він наголосив, що російські війська в Сирії перебувають незаконно. "Росія каже, що їх туди покликав сирійський уряд. Але ж нинішній уряд Сирії нелегітимний. Вони кажуть: "ООН вважає нас легітимними". Може вважати, але ви не зобов'язані вирушати в будь-яке місце, куди тільки покличуть. Для чого ви вторглися в Грузію? Вас теж туди покликали? Що вам треба було в Грузії? А в Україну ви вторглися, тому що вас запросили? Навіщо ви вторглися до України?" — сказав турецький президент.

Він наголосив, що протиправні дії російських військ Кремль ховає за пропагандою.

Москва виправдовує вторгнення в Сирію боротьбою з "Ісламською державою".

"Росія не воює з "Ісламською державою". Вона бомбить поміркованих опозиціонерів, зокрема наших туркманских співвітчизників. Вчора я прийняв туркманів з Байрбуджака, всі вони кажуть, що їхні села бомблять. На жаль, ситуація така, однак вони намагаються обдурити весь світ за допомогою серйозно організованої дезінформації", - підкреслив турецький президент.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"