ban2

У Європі стартує акція голодування на підтримку Надії Савченко

15 лютого активісти в Європі оголосили ланцюгове голодування – добровільну акцію на знак солідарності з українкою Надією Савченко, яку судять у Росії. Загальноєвропейська акція "Волю Надії Савченко – голодування" є ініціативою депутатів Ради Європи, повідомляє «Радіо Свобода».

"Ця акція голодування за Надю мала б відбутись в усіх країнах-членах Ради Європи. Не можу зараз сказати, чи всі країни до нас приєднаються. Але всі країни знають про резолюцію Ради Європи, вона доступна на сайті Ради Європи, кожен може її прочитати і запропонувати ухвалити парламентом своєї країни, а потім надіслати її до Москви, до Думи", – каже чеський депутат Крістина Зелєнкова, яка є однією з учасниць голодування.

Акцію поширили соціальними мережами і вона знайшла відгук в серцях громадян ЄС. До акції може приєднатись будь-хто і будь-де в Європі, на день, два чи символічно на кілька годин. Головне – донести до Надії Савченко, що вона не сама, що про неї думають і вболівають, наголосила Крістина Зелєнкова. Вона - серед ініціаторів акції у парламенті Ради Європи.

До акції долучився і чеський поет та перекладач Павел Шрайбер, який оголошував голодування й раніше на підтримку Надії Савченко.

Загальноєвропейська акція триватиме до кінця місяця.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"