ban2

Мандат місії ОБСЄ на Донбасі продовжили ще на рік

Мандат Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ на Донбасі продовжений на рік - до кінця березня 2017 року. Про це повідомив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, передає офіційний сайт відомства.

"Я радий, що нам вдалося сьогодні продовжити мандат ОБСЄ - Спеціальної моніторингової місії в Україні ще на рік - до кінця березня 2017 року. Ми також взяли сьогодні новий бюджет для місії в розмірі майже 100 млн євро. Тим самим забезпечується виконання СММ ОБСЄ її важливою ролі у встановленні перемир'я і реалізації Мінських домовленостей", - наголосив він.

За інформацією німецького зовнішньополітичного відомства, майже 700 спостерігачів з 46 держав-учасниць ОБСЄ щодня забезпечують об'єктивну картину про дотримання режиму припинення вогню і відведення зброї в східній Україні.

"На жаль, вони повідомляють нам, що перемир'я залишається крихким, і місія як і раніше не має повного доступу на всі території в зоні конфлікту. Якщо ми хочемо рухатися вперед у реалізації Мінських домовленостей, всі сторони повинні вжити необхідних заходів, суворо дотримуватися припинення вогню і надавати СММ безперешкодний доступ до всіх територій в зоні конфлікту", - заявив Штайнмаєр.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"