ban2

Офіцер Росії приїхав на Донбас розслідувати розкрадання бойовиками палива

Керувати розслідуванням фактів розкрадання бойовиками паливно-мастильних матеріалів у частинах окупаційних військ за рахунок їх незаконного списання призначено російського генерал-майора Волика Сергія. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За даними розвідки, з метою розслідування випадків незаконного списання військового майна у штабі Центру територіальних військ (Новочеркаськ) створено комісію, головою якої призначено заступника командувача Центру генерал-майора Волика Сергія, який вибув до Донецька для проведення службового розслідування.

За даними ГУР, встановлено, що з виділених 5 окремій мотострілецькій бригаді (Донецьк) 90 тонн паливно-мастильних матеріалів, з’єднання отримало лише 30 тонн, а різниця - списана за фіктивними актами в штабі корпусу, як вже витрачене пальне.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"