ban2

Urbi et Orbi: Папа Франциск вперше назвав події на Донбасі війною

Під час традиційного пасхального послання "Urbi et Orbi" - "Місту і Світу" - Папа Римський Франциск згадав про війну на Донбасі. Відповідне відео розміщено на офіційному каналі Ватикану в Youtube.

Після привітання з Великоднем понтифік перерахував країни, що переживають конфлікти і війни. Серед них він згадав і Україну.

"Нехай Господь життя супроводжує чисті зусилля з досягнення певного рішення щодо війни в Україні", - сказав Папа. "Нехай Він надихає і підтримує гуманітарні ініціативи допомоги нужденним, серед яких і ув'язнені", - продовжив глава Католицької церкви.

Таким чином, понтифік вперше назвав події на Донбасі війною. Раніше він кваліфікував їх як "конфлікт". Не виключено, що до такого висновку Папа прийшов, вивчивши звіт Апостольського нунція, представника Папи в Україні архієпископа Клаудіо Гуджеротті, який поділився з главою Ватикану своїми враженнями від поїздки на Донбас.

У своєму зверненні Папа також підкреслив значення милосердя Божого в житті окремої людини, країни та світу. "Хваліть Господа, бо Він добрий, і нескінченно Його милосердя", - процитував Папа слова псалма.

Як писав "Обозреватель", 24 березня Папа Франциск омив ноги 11 мігрантам, серед яких були три мусульманина.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"