ban2

У Білорусі просять визнати "путінських вовків" екстремістами

До Генеральної прокуратури Білорусі направили заяву з вимогою визнати російський байкерський клуб "Нічні вовки" екстремістською організацією

Таку заяву направив глава опозиційної партії "Білоруський Народний Фронт" Олексій Янукевич, повідомляють «Крим.Реалії».

Приводом для звернення стало нещодавнє висловлювання лідера мотоклубу Олександра Залдостанова ("Хірург") про те, що "Білорусь – це Росія".

На думку Янукевича, слова Залдостанова спрямовані на підрив територіальної цілісності країни й можуть бути "свідченням створення ідеологічного фундаменту для підготовки гібридної війни проти Білорусі".

"Ми звертаємо увагу прокуратури не тільки на сам зміст заяви, але й на те, що її зробив керівник організації, що активно й дієво підтримувала сепаратизм в Україні, а тепер створила кілька відділень у Білорусі (є і зареєстровані організації, і незареєстровані філії)", – каже Янукевич.

"Нічні вовки" – російська організація, метою якої є розвиток патріотизму серед молоді, як неодноразово заявляв її лідер Олександр Залдостанов ("Хірург"). Клуб став відомим завдяки дружбі Залдостанова з президентом Росії Володимиром Путіним. Зокрема, "Хірург" активно підтримував ідею анексії Криму й Севастополя.

Минулого року Фонд боротьби з корупцією, який очолює російський опозиціонер Олексій Навальний, повідомив, що мотоциклісти клубу за півтора року отримали з бюджету Росії 56 мільйонів рублів.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"