ban2

Київських викладачок-сепаратисток звільнили з університету імені Драгоманова

Керівництво столичного педагогічного університету імені Драгоманова звільнило сестер Інну та Ірину Ковальчук після "сепаратистського" скандалу

Про це повідомляє Еспресо.ТВ з посиланням на сайт вишу.

Ковальчук Ірина навчалась в аспірантурі і одночасно працювала на посаді викладача на кафедрі філософії мови, порівняльного мовознавства та перекладу Інституту іноземної філології.

Наказом ректора звільнена з посади 30.06.2014 р. (наказ №305-П від 10 червня 2014 р.). Водночас винесено питання на розгляд Вченої ради про її відрахування з аспірантури.

Ковальчук Інна працювала на посаді доцента цієї ж кафедри  Інституту (нині факультету) іноземної філології за строковим трудовим договором з 01.09.2015 року до проведення конкурсу.

"Рішенням Вченої ради та профспілкової організації факультету іноземної філології її дії розцінено як аморальні і не гідні працівника Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Таке ж рішення прийнято ректоратом, профспілковим комітетом і студентською радою університету", - йдеться в наказі.

Повідомляється, що Ковальчук Інна самостійно виявила бажання розірвати трудові відносини з університетом.

Раніше Еспресо розповідало про сестер Ковальчук, які серпневі державні свята зустрічали у Москві і відповідні фото виклали у своїх акаунтах у facebook. У День Державного Прапора України Ірина позувала з прапором Росії на фоні собору Василія Блаженного. День Незалежності України Інна зустріла біля Кремля. 

Окрім того, у соцмережах жінки вихваляють бойовиків із Донбасу та закликають російську армію "звільнити" Київ від українського уряду.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"