Переможці "виборів" у Криму отримають квиток до санкційного клубу
- Опубліковано в Російська окупація
- 0 коментарів
Ті люди, які будуть обрані до російської Держдуми під час "виборів" у Криму, також потраплять до санкційного списку
Про це заявив президент України Петро Порошенко під час виступу на відкритті щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, повідомляє Еспресо.ТВ.
Очільник держави вкотре підтвердив, що українська сторона не збирається визнавати дійсними результати зазначених "виборів" та повністю проти їхнього проведення.
"Тих, кого оберуть до російської Думи у Криму, насправді купують членський квиток до санкційного клубу. Ласкаво просимо до клубу", - наголосив Порошенко.
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ
Схожі матеріали
- КрымНаш: при посещение больницы Евпатории вызывайте сразу полицию-ТОЛЬКО полициия может заставить врачей лечить людей
- «Голос Америки» повідомляє про «повне мовчання» Москви у відповідь на сенсаційні звинувачення Нацрозвідки США
- Сенат США готує нові санкції проти Росії
- Спікером Палати представників США переобрали прихильника антиросійських санкцій
- Мешканці Криму розлючені: поїзд від Джанкоя до Керчі скоротили до одного вагону - соцмережі

