Капризи Путіна проігнорували: Порошенко, Олланд та Меркель домовилися про зустріч у “нормандському форматі”
- Опубліковано в Російська окупація
- 0 коментарів
Президент України, перебуваючи з офіційним візитом у Норвегії, провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участі Президента Франції Франсуа Олланда та Канцлера ФРН Ангели Меркель, повідомляє сайт глави держави.
Співрозмовники домовились провести 19 жовтня у Берліні зустріч глав держав у Нормандському форматі для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських домовленостей.
Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію на Донбасі. Президент України наголосив на важливості спільної позиції України та країн Європейського союзу напередодні засідання Європейської Ради, яке відбудеться 20-21 жовтня 2016 року у Брюсселі, де буде розглянуто стратегію відносин з Росією.
Раніше прес-секретар Путіна Пєсков заявив, що шанси на зустріч “нормандської четвірки” на вищому рівні 19 жовтня “зовсім невеликі”.
- Джерело інформації: Інформаційні війська України
Схожі матеріали
- Порошенко закликав на Різдво помолитися за українських бійців
- Порошенко підписав закон про вихід ветеранів АТО на пенсію в 50-55 років
- Прикордонників оснастили системою, що "ловить" 200 цілей одночасно
- The New York Times пише, що Путін придумав нову страшилку для росіян
- У Мережі з'явились фото наднового озброєння, яке президент Порошенко привіз в Маріуполь в якості подарунка на Новий рік для захисників України

