ban2

"Бук" на Донбас відправили головнокомандувачі Росії, - Bellingcat

Міжнародна слідча група з розслідування катастрофи МН17 має записи, які підтверджують, що за відправлення військової техніки на Донбас відповідає командування ЗС Росії. Про це в інтерв'ю Deutsche Welle заявив засновник міжнародної групи розслідувань Bellingcat Еліот Хіггінс.

"За відправлення військової техніки в Україну відповідальне командування російських збройних сил. Складно назвати ім'я людини, яка віддала наказ. Але спільна слідча група має великий масив записів", - наголосив він.

За словами Хіггінса, після того, як ці записи буде проаналізовано більш детально, можливо можна буде зрозуміти, хто саме зробив запит на пускову установку, куди це прохання скерували, і хто дав цьому статися.

Як повідомлялося, міжнародна команда з розслідування катастрофи літака "Боїнг" рейсу МН17, що сталася 17 липня 2014 року, дійшла висновку, що лайнер було збито ракетою, випущеною із ЗРК "Бук", доставленого з території Росії.

Катастрофа літака Boeing-777 рейсу MH17 забрала життя 283 пасажирів та 15 членів екіпажу, в тому числі 80 дітей. Найбільше серед загиблих було громадян Нідерландів, Малайзії та Австралії.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"