ban2

Резолюція ООН забороняє Росії призивати кримчан до свого війська

Резолюція ООН про порушення прав людини в окупованому Криму передбачає також заборону призову до лав збройних сил окупанта на окупованій території. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє Еспресо.TV.

"До речі, хочу окремо наголосити, оскільки це якось не пройшло у наших ЗМІ. Резолюція наголошує на забороні призову до лав збройних сил окупанта на окупованій території", - сказав Клімкін.

Він додав, що резолюція також містить заклик до країни-окупанта гарантувати доступ до окупованого Криму відповідно до міжнародного правового механізму.

Як уже повідомлялося, на засіданні Третього комітету Генеральної Асамблеї ООН була підтримана резолюція про порушення прав людини в Криму російською окупаційною владою. Пізніше стало відомо, які країни виступили проти резолюції ООН щодо Криму. Нагадаємо, що представники Республіки Білорусь в ООН намагалися зупинити розгляд резолюцій у третьому комітеті Генеральної Асамблеї ООН стосовно прав людини. Тим часом російська влада планує залучати мешканців окупованого Криму до російської армії.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"