ban2

Сили АТО знищили чотири групи противника, є вбиті та полонені

Українські військові продовжують утримувати свої позиції і успішно відбивають атаки.

- (2)

Відзначається активізація диверсійно-розвідувальних груп противника в районі Волновахи. Про це повідомляє в Facebook керівник групи “Інформаційне опір” Дмитро Тимчук.

Згідно оперативною інформаціїєю, одна з груп противника знищена вогнем українських військ, двоє важко поранених бойовиків захоплено в полон.


Так само в районі населеного пункту Піски відбулися бойові зіткнення між українськими військами і диверсійно-розвідувальної групою противника. “Одна ДРГ бойовиків знищена. Ще дві ДРГ були розбиті, кілька бойовиків знищені”, – повідомляє Тимчук.

В оперативці сказано, що в районі Фрунзе в результаті контрбатарейної дуелі знищені 2 мінометні розрахунку російсько-терористичних військ.

“В даному районі відзначається вкрай низький рівень професійних навичок у мінометників противника”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, російські війська і бандформування терористів продовжують нарощувати свою присутність на території зони АТО: в Донецьк звозять російські гаубиці, на Луганщину – танки і БТРи з десантниками.

Так само російсько-терористичні війська продовжують збільшувати кількість обстрілів українських позицій. Бойовики завдали удари по під’їзних шляхах до ТЕС у Щасті, ніж заблокували можливість підвезення палива до станції.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"