ban2

Європейський шаховий союз став на позицію ООН щодо приналежності Криму Україні

КИЇВ. 6 листопада. УНН. Генеральна Асамблея Європейського шахового союзу (ECU) прийняла резолюцію щодо спортивного статусу Криму та м. Севастополя, передає УНН з посиланням на прес-службу ФШУ.

Резолюцію було прийнято у відповідь на звернення Федерації шахів України від 5 травня 2014 року.

“ECU поважає та дотримується свого Статуту. У цьому та подібних випадках ECU буде діяти відповідно до карт, визнаних ООН, та резолюцій ООН. ECU визнає рішення Міжнародного Олімпійського Комітету щодо спортивної юрисдикції. ECU є спортивною організацією, що розвиває дружбу та мир між усіма націями.

Нагадаємо, що 27 березня 2014 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію щодо територіальної цілісності України, згідно з якою всім міжнародним організаціям рекомендовано не визнавати будь-які зміни статусу Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на основі референдуму від 16 березня 2014 року та утримуватися від будь-яких дій або кроків, які можна було б розтлумачити як визнання такого зміненого статусу. Таким чином, ООН було визнано, що Крим залишається територією України, що відображено на офіційній карті ООН”, — йдеться в резолюції Генасамблеї Європейського шахового союзу.

Зазначимо, що в своєму зверненні від 5 травня ц.р. ФШУ вимагала покласти край спробам Росії організовувати міжнародні турніри на окупованому півострові під своєю егідою. Секретаріат FIDE під різними приводами відмовлявся включати розгляд українського звернення до порядку денного сесії Генасамблеї організації. Однак завдяки юридичній компанії ARBITRADE — офіційному юридичниму партнеру ФШУ — резолюція ECU, яка свідчить про підтвердження шахової юрисдикції України над Кримом, все ж була прийнята.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"