ban2

"Укроборонпром" розробив сучасний автоматизований комплекс розвідки

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Підрозділи сухопутних військ та Сили спеціальних операцій можуть отримати сучасний автоматизований комплекс розвідки, розроблений спеціалістами Державного концерну “УКРОБОРОНПРОМ”. Про це УНН повідомили у прес-службі концерну.

За повідомленням, система призначена для навігаційного забезпечення розвідки, визначення координат точок (орієнтирів, цілей) на місцевості та поправок для стрільби.

Серед основних завдань АКР: видача інформації щодо дальності до об’єктів і кутів їх візування, збереження поточних координат в якості маршрутних точок, розрахунки при визначенні координат та висот групових цілей. Комплекс дозволяє спостерігати за полем бою та проводити оптико-електронні розвідки цілей.

Новітній автоматизований комплекс розвідки від “УКРОБОРОНПРОМУ” є вкрай необхідним артилерійським, розвідувальним та іншим підрозділам Збройних Сил України. Прийнявши розробку на озброєння, українська армія в рази підвищить ефективність застосування засобів ураження та зекономить час на підготовку інформації для цілевказівок.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"