ban2

Глава "ЛНР" викликав П.Порошенка на дуель


КИЇВ. 19 листопада. УНН. Так званий глава самопроголошеної “Луганської народної республіки” Ігор Плотницький викликав на дуель Президента України Петра Порошенка. Про це йдеться у відкритому листі керівника "ЛНР" до українського лідера, передає УНН з посиланням на ТАРС.
На думку І.Плотницького, результат поєдинку визначить переможця в збройному протистоянні між Києвом і бойовиками і дозволить покласти край війні.
“Давайте за прикладом давніх слов'янських вождів і славних козацьких отаманів зійдемося в поєдинку. Хто переможе, той і диктує протилежній стороні свої умови…”- пише "глава ЛНР".
У зв'язку з цим він запропонував П.Порошенку самостійно вибрати час і місце проведення дуелі, а також залишив за ним вибір зброї. І.Плотницький також заявив, що не заперечує проти прямої трансляції поєдинку по телебаченню.
Він пообіцяв, що в разі перемоги першим ділом розпорядиться про негайне припинення військових дій, а також про виведення за межі "ЛНР" і "ДНР" “всіх законних, напівзаконних, паразаконних і незаконних збройних формувань України”.
Нагадаємо, вибори до самопроголошених "Донецькій і Луганській народних республіках" пройшли 2 листопада. За підсумками голосування пост глави "ДНР" зайняв діючий прем'єр-міністр самопроголошеної республіки Олександр Захарченко, а "ЛНР" очолив Ігор Плотницкий.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"