ban2

40 карет "швидкої" поповнили автопарк Нацгвардії


КИЇВ. 27 листопада. УНН. У рамках оновлення автопарку на виділені Кабміном кошти було закуплено 40 автомобілів швидкої допомоги. Про це УНН повідомили у прес-службі Нацгвардії.
Згідно держстандарту, дані автомобілі відносяться до типу А2, призначені для транспортування одного чи більше пацієнтів на ношах та кріслах, тобто для перевезення від одного до декількох хворих, розповів заступник начальника управління озброєння та техніки ГУНГУ полковник Олександр Калатинець.
"Такі авто були вкрай необхідні, вони замінили швидкі 70-80-х років, - пояснив начальник медичної служби столичної військової частини Нацгвардії полковник медичної служби Любомир Хачівський. - Вони використовуються перш за все для транспортування хворих до медичних закладів, також у складі підрозділів будуть відправлятися в зону АТО".
Автомобіль укомплектований переносним портативним дефібрилятором, апаратом для штучної вентиляції легень, лікарською сумкою із засобами для надання невідкладної медичної допомоги, носилками та сидячими місцями для 5 хворих.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"