ban2

Польща готова продати Україні зброю – очільник польського МЗС


КИЇВ. 27 листопада. УНН. Польща готова дати позитивну відповідь, якщо офіційний Київ звернеться до Варшави з проханням про продаж зброї. Про це заявив в ефірі польського телебачення TVN 24 міністр закордонних справ Польщі Гжегож Схетина, повідомляє УНН з посиланням на "Радіо Свобода".
За його словами, немає жодних формальних перешкод, які заважали б полякам продавати українцям зброю.
"Нема жодного ембарго в цьому питанні, якщо з боку українців буде таке замовлення, причому це стосується всіх країн НАТО, то українці можуть це робити, тут нема жодних заборон", – зазначив він.
На запитання, чи міністр "благословить" закупівлю Україною зброї у Польщі, він відповів: "Нема що благословляти, я багато разів повторював, і це цілком природне, якщо є таке очікування українців, то треба це робити".
Г.Схетина також повідомив, що він разом з іншими міністрами закордонних справ країн Вишеградської групи збирається з візитом до Києва, щоб продемонструвати свою солідарність з українською державою.
"Ми хочемо поїхати туди вчотирьох, разом із міністрами закордонних справ Чехії, Словаччини, Угорщини, ще перед святами, приблизно 17-18 грудня, щоб показати, що Україна не сама", – наголосив Гжегож Схетина.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"