ban2

СТАРТУЄ спецпроект-конкурс під назвою “Путінська Росія проти демократичної України. Фотолітопис агресії”

УВАГА – СПЕЦПРОЕКТ УНН: Фотолітопис агресії путінської Росії проти демократичної України
КИЇВ. 28 листопада. УНН. До уваги читачів, ІА “УНН” спільно з Національною спілкою фотохудожників України започатковує спецпроект-конкурс під назвою “Путінська Росія проти демократичної України. Фотолітопис агресії”, повідомляє УНН.
Організатори конкурсу впевнені, що фотодокументи — найпереконливіші та найбільш неупереджені свідки. Саме завдяки ним ми знаємо, що являли собою Перша й Друга світові війни, чого вони коштували людству.
Мине час, і науковці будуть досліджувати історію агресії путінської Росії проти України, розпочату анексією Криму на початку 2014 року. Щоб зібрати добірку фотодокументів, які їм допоможуть, інформаційне агентство “Українські національні новини” (УНН), Національна спілка фотохудожників України (НСФХУ) оголошують фотоконкурс документальної та репортажної фотографії “Путінська Росія проти демократичної України. Фотолітопис агресії”.
“Ми не хочемо, щоб наші воїни перетворювалися на Невідомих солдатів. Ми хочемо, щоб усі пам’ятали, що авантюризм політиків оплачується поламаними долями простих людей. І щоб державні та військові злочинці, якщо не потраплять до Гаагського трибуналу, зазнали суду історії”, — зазначили організатори конкурсу.
На конкурс прийматимуться роботи як професіоналів, так і аматорів. Головні вимоги — документальна переконливість та історична значимість. Роботи треба буде надсилати в електронному вигляді на сайт НСФХУ (див. нижче). Оргкомітет також і сам відбиратиме фотосвідчення, які з’являтимуться в Інтернеті. Щотижня найцікавіші оприлюднюватимуться на сайтах УНН та НСФХУ.
Організатори сподіваються, що конкурс стане справжнім фотолітописом боротьби України проти військової агресії за свою незалежність. За його підсумками буде організовано фотовиставку, яка після експонування в Києві побуває в кількох обласних центрах.
Крім того, оргкомітет сподівається, що серед патріотично налаштованих українських бізнесменів знайдуться спонсори, які допоможуть видати фотоальбом найкращих робіт та проекспонувати фотовиставку в столицях Євросоюзу. Щоб розказати європейцям правду про війну, розв’язану президентом Російської Федерації В.В. Путіним проти мирної України. Неспровоковану нашою країною війну.
З певного момент планується перетворити фотоконкурс на благодійну акцію з метою збору коштів для лікування і реабілітації поранених та скалічених українських солдатів.
Номінації фотоконкурсу:
— Звичайні герої
— Дитинство, скалічене війною
— Сліди від чобіт загарбників
Війна та людські долі
— “Вантаж 200” — особистий подарунок Путіна українським та російським матерям
Голова оргкомітету — журналіст і політолог Валентин Пустовойт (автор ідеї)
Голова журі — Голова правління НСФХУ Едуард Странадко
Член журі — Головний редактор ІА “УНН” Оксана Щербак
(Повний склад журі буде опубліковано найближчим часом)
Перетворений на фотолітопис та благодійну акцію фотоконкурс триватиме доти, доки не закінчиться агресія. Тому його експозиція постійно оновлюватиметься за рахунок робіт, які кожного місяця визнаватимуться кращими.
Відбір робіт членами журі відбуватиметься на сайті Національної спілки фотохудожників України www.photospilka.com в розділі “Конкурси сайту”. Щоб завантажити роботи, треба зареєструватися (процедура вкрай спрощена). Реєстрація означає участь у конкурсі та згоду на публікацію робіт на сайтах УНН і НСФХУ, включення їх до фотоальбому та експозиції фотовиставки. .
Технічні вимоги: розмір файлів до 300 Кб, розмір фотографії до 900 dpi по довгій стороні, максимальне завантаження робіт одним автором — не обмежене.
Назва робіт повинна мати такий вигляд: 01_prizvyshche_imia_nazva_misto.jpg
Після відбору робіт членами журі, авторам буде запропоновано надіслати електронне зображення до організаторів виставки з метою видрукувати його у виставковому форматі за рахунок оргкомітету.
Прохання до всіх учасників, які завантажуватимуть фото на конкурс: обов’язково вказуйте під час реєстрації на сайті свою електронну адресу та телефон. Для авторів зі Східної України та анексованого Криму можливе використання псевдонімів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"