ban2

А.Меркель – М.Джемілєву: санкції з РФ не знімуть, поки не будуть звільнені окуповані території


КИЇВ. 28 листопада. УНН. Західні країни не мають наміру скасовувати санкції проти Росії до тих пір, поки вона не звільнить окуповані українські території, в тому числі Крим. Про це заявив лідер кримських татар Мустафа Джемілєв під час зустрічі з вимушеними переселенцями, передає УНН з посиланням на прес-службу БПП.
За словами Джемілєва, про це йому особисто повідомила канцлер Німеччини Ангела Меркель.
“Ми з Меркель говорили на цю тему, і я їй сказав, що недавно прозвучала думка, що санкції можуть бути ослаблені, або навіть припинені, якщо російська сторона або ті формування, які діють в Луганській та Донецькій областях, будуть дотримуватися Мінської угоди. Меркель запевнила, що поки не будуть звільнені всі окуповані території, санкції припинятися не будуть”, — зазначив він.
Лідер кримських татар зазначив, що діючі санкції, а також падіння ціни на нафту завдають російській економіці істотної шкоди. За його словами, за нинішніх цін на нафту у РФ “вистачить сили, щоб вдавати із себе наддержаву” на півтора року.
Однак, за словами Джемілєва, боротьбу за звільнення припиняти не можна.
“Ми не повинні сидіти і чекати, коли ж санкції подіють, і самим нічого не робити. Якщо нічого не робити, то і санкцій теж не буде. Допомагають тим, хто сам собі допомагає”, — сказав народний депутат від “Блоку Петра Порошенка”.
Він висловив упевненість у тому, що Крим обов’язково буде повернений Україні.
“У мене немає жодних сумнівів у тому, що Крим обов’язково буде звільнений від окупації. Досвідчені політики розуміють, що якщо зараз закрити очі на такий відвертий бандитизм в XXI столітті, то буде глобальна катастрофа. Тому санкції будуть тільки посилюватися”, — запевнив він.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"