ban2

З полону звільнено 2 бійців батальйону "Миротворець" та 4 нацгвардійців - МВС


КИЇВ. 28 листопада. УНН. Учора, 27 листопада, за участю командира батальйону особливого призначення “Азов” Андрія Білецького та керівника міліції столичного регіону Вадима Трояна та вкотре були звільнені заручники-правоохоронці, які потрапили до полону під час бойових дій під Іловайськом. Про це сьогодні заявив заступник очільника міліції Київщини Сергій Бондаренко, передає УНН.
Як зазначив Сергій Бондаренко, довготривалий черговий етап перемовин щодо звільнення полонених закінчився позитивно — вдалося виручити з ворожих рук двоє бійців батальйону “Миротворець” та четверо військовослужбовців Національної гвардії України.
Наразі герої-правоохоронці почувають себе добре і знаходяться на території реабілітаційного центру полку особливого призначення “Азов” — в середовищі бойових товаришів та побратимів вони швидше пройдуть життєву адаптацію. В центрі їм вже надана психологічна допомога і там вони в подальшому пройдуть повне медичне обстеження. А для підняття бойового духу Андрій Білецький особисто зателефонував усім визволеним заручникам, поцікавився настроєм та проблемами.
Наприкінці заступник очільника міліції Київщини запевнив, що робота щодо звільнення та повернення полонених з зони антитерористичної операції триватиме, доки не буде врятований останній боєць.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"