ban2

        ГАЗЕТА "ФАЙНІ НОВИНИ" - ІНФОРМАЦІЙНА ЗБРОЯ У ВІЙНІ          <<< Читати далі

Для захисту від пропаганди РФ можут створити Міністерство у справах інформполітики


КИЇВ. 30 листопада. УНН. Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив про ідею створити в структурі Кабміну Міністерство у справах інформаційної політики, головним завданням якого буде захист інформаційного простору України від Російської пропаганди і контрпропаганда в Росії, на території тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
"У вівторок будемо голосувати за кандидатури Міністрів у новому уряді.
Є ідея створити в структурі Кабміну Міністерство у справах інформаційної політики, головним завданням якого буде захист інформаційного простору України від Російської пропаганди і контрпропаганда в Росії, на території тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.
Це питання давно назріло і я б навіть сказав перезріло.
Упевнений, що така ініціатива якщо буде узгоджена всіма п'ятьма фракціями коаліції буде одноголосно підтримана парламентською більшістю.
На пост Міністра інформаційної політики обговорювалася кандидатура мого товариша Юрія Стеця, людини і Громадянина створив 5 канал без активної ролі якого і Помаранчевої революції і Революції Гідності могло б не статися в тому вигляді, в якому вони назавжди залишаться в історії", - написав А.Геращенко.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"