ban2

В навчальному центрі на заході України триває підготовка снайперів для ЗСУ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-КИЇВ. 1 грудня. УНН. В одному із військових навчальних центрів на заході України триває підготовка снайперів для Збройних Сил України з числа призваних за частковою мобілізацією, передає УНН з посиланням на Західний регіональний медіа-центр Міноборони.
"Всі чоловіки, які навчаються у нас, пройшли суворий відбір. Вони досвідчені а головне - мотивовані і цілеспрямовані спеціалісти. А тому навчати їх і приємно, і легко", - цитує прес-служба одного з інструкторів капітана Станіслава Єгорова.
За словами офіцера, майбутній снайпер має бути дуже врівноваженим флегматиком, терплячим, мати розвинуту уяву і вміти імпровізувати. Крім того, вже під час навчань зі снайперами проводять низку тестів щодо їх психологічних та фізичних здібностей. Наприклад, пояснюють в медіа-центрі, намальоване на білому папері коло діаметром в 5 см поділене дрібними лініями, які звичайна людина може бачити на відстані приблизно 5 м, снайпер має розрізняти на відстані до 8 м.
Вся підготовка спеціалістів відбувається як в день, так і вночі. Майже щодня - стрільби та заняття з маскування, інформують у медіа-центрі.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"