ban2

Аваков: Керівника сепаратистського "Ісходу" затримано

На Харківщині сьогодні правоохоронці ліквідували сепаратистський осередок "Ісход"

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає Еспресо.TV.

За його словами, під час обшуку офісу "Ісходу" правоохоронці вилучили антиукраїнську агітаційну літатуру.

"Спецоперацію було реалізовано силами оперативних підрозділів міліції та регіонального управління Служби безпеки України. Діяльність так званої громадської організації "Ісход" припинено. Громадський рух "Ісход" гучно заявив про себе в мережі Інтернет місяць тому. З першого дня існування його учасники не приховували свої відверті наміри займатися підривною діяльністю в мирному харківському регіоні", - йдеться у повідомленні.

Від себе міністр додав, що лідерові так званого "Ісходу" - новоявленої сепаратистської організації - саме там йому і місце "в тюремній камері разом зі своїми прапорцями ХНР".

"Аж надто мені, та й решті харків'янам не хочеться перетворення Харкова на одне зі спустошених міст, окупованих "російськими народними республіками", - додав Аваков.

Нагадаємо, радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський повідомив, що СБУ, МВС та прокуратура вживають спільних заходів щодо затримання причетних до вибуху біля харківського суду.

Під час теракту постраждали 14 осіб, четверо з них знаходяться у важкому стані.

У Харкові було оголошено спецоперацію з розшуку та затримання винуватців теракту.

У Раді національної безпеки і оборони заявили, що теракт у Харкові є "прикладом чергової диверсії проти мирного населення України з боку Росії".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"