ban2

Через великі втрати бойовики кинули в бій "резерв" ДНР - колишніх "беркутівців"

Російсько-терористичні війська несуть великі втрати. У бій ввели "резерв", який складають колишні співробітники "Беркуту".

Про це на своїй сторінці у Facebook написав луганський активіст і координатор ГІ "Права Справа" Дмитро Снєгирьов.

"Вчора повз Красний Луч в напрямку Дебальцевого на посилення позицій бойовиків пройшла колона з живою силою та важкою технікою росіян. Колона налічувала більше ста одиниць техніки.

Незважаючи на постійну передислокацію та ротацію російських військ, окупанти та їхні посіпаки несуть важкі втрати, про що свідчить той факт, що в бій кинуто фактично останній резерв ДНР - загін, основу якого складають колишні співробітники спецпідрозділу "Беркут" із числа тих, що перейшли на бік бойовиків.

Два окремі підрозділи бойовиків з ГБР Бетмен, а саме: "Пластуна" та "Ратибора", внаслідок великих втрат серед особового складу зведені в одну роту. Влучним вогнем української артилерії, по раніше виявлених розвідгрупами "Правої Справи" координатах, практично повністю знищена рота під командуванням польового командира на псевдо "Шумер"", - написав Снєгирьов.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"