ban2

У "ЛНР" кажуть, що платитимуть за газ Росії, як тільки "подружаться" з Україною

У самопроголошеній "Луганській народній республіці" заявили, що готові платити за російський газ, якщо Україна зніме економічну блокаду з окупованих бойовиками територій

Про це заявив "голова Ради міністрів ЛНР" Геннадій Ципкалов, передає сепаратистське видання "Луганський інформаційний центр".

"Ми цілком можемо себе забезпечити в повному обсязі, у нас є промисловість, є великі потенціали по виробництву продукції, ми можемо розраховуватися з іншими міжнародними компаніями і точно також розраховуватися за спожитий газ", - сказав він.

Однак, за словами Ципкалова, це стане можливим тільки після зняття Києвом економічної блокади.

"Через територію України, якщо буде знята економічна блокада, за погодженням з Україною ми зможемо виходити на міжнародний ринок і укласти договір, як з Україною, так і з Росією та іншими країнами", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, вчора в Брюсселі відбулися газові переговори між Україною і Росією. На зустрічі була досягнута домовленість, що "Нафтогаз" розрахується з "Газпромом" лише за газ, що надійшов через узгоджені пункти. За результатами переговорів Україні не доведеться оплачувати газ, який Росія поставила в терористичні "ДНР" і "ЛНР".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"