ban2

МЗС: Київ готовий до діалогу з обраними представниками Донбасу, а не польовими командирами

Офіційний Київ готовий розмовляти з представниками Донбасу, але не з польовими командирами, а з тими, кого населення регіону обере в ході законних виборів

Про це заявив заступник голови МЗС України Вадим Пристайко, передає Еспресо.TV з посиланням на Українську правду.

"У нинішній ситуації існує необхідність "зшити" Україну, від якої відривають шматки наші сусіди, і ми готові йти назустріч, враховувати думку місцевого населення цих регіонів. Але ми не можемо і не будемо розмовляти з польовими командирами", - заявив він.

"Для цього є вибори і той, хто буде обраний представлятиме регіон і брати участь у подальшому політичному процесі. А підсовувати якихось російських громадян або найманців і робити з них лідерів Донецька і Луганська - це несправедливо", - заявив Пристайко.

При цьому він підкреслив, що вибори на контрольованій "ДНР-ЛНР" території можуть пройти тільки після відводу звідти озброєнь і військ, і цей факт повинен бути зафіксований ОБСЄ.

"Ми не можемо проводити вибори, коли в регіоні знаходиться невідома кількість іноземних збройних формувань і просто якихось клоунів. Хто братиме участь у виборах - донські козаки?", - додав Пристайко.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"