ban2

США і Болгарія проведуть військові навчання через російську агресію

США і Болгарія 15 березня розпочнуть проведення серії військових навчань, які триватимуть 3,5 місяці, у відповідь на зростання напруженості з-за конфлікту між Росією і Україною

Про це повідомили в Міністерстві оборони Болгарії, передає Еспресо.TV з посиланням на "ZN.UA".

Наголошується, що в Болгарію прибудуть близько 350 американських офіцерів, щоб взяти участь у навчаннях.

До заходів будуть залучені американські бронетранспортери, вертольоти і танки - до 50 одиниць військової техніки, в тому числі, чотири танки M1, 30 бойових машин піхоти, 16 бронетранспортерів, 30 одиниць підтримуючого і забезпечувального обладнання, 13 військових літаків і транспортних засобів з екіпажами та інші. У спільній тактичної підготовці візьмуть участь й війська і техніка болгарської армії.

"Болгарська армія використовує вчення для перевірки своєї здатності реагувати на кризи. Звичайно, ми не можемо недооцінювати те, що відбувається в Україні", - повідомили в Міноборони Болгарії.

За словами міністра оборони Болгарії Миколи Ненчева, США витратять близько 30 млн доларів на модернізацію інфраструктури та підготовку полігону біля населеного пункту Нове село, де будуть проходити навчання.

Болгарія вступила в НАТО в 2004 році і є однією з шести країн Східної Європи, де Альянс розмістить свої командні центри у відповідь на конфлікт в Україні. 12 березня Росія почала масштабні військові навчання на Кавказі і в Криму. У навчаннях візьмуть участь понад 8 тисяч артилеристів, також будуть задіяні понад півтори тисячі одиниць озброєння, в тому числі, нові самохідні артилерійські знаряддя "Хоста" і реактивні системи залпового вогню "Торнадо-Г".

Раніше МЗС РФ погрожував серйозними наслідками у відповідь на навчання НАТО в Чорному морі. У відомстві заявили, що захід кораблів США та інших країн НАТО в Чорне море може мати самі серйозні наслідки для врегулювання кризи в Україні. Як заявив офіційний представник МЗС РФ Олександр Лукашевич, будь військову присутність поблизу зони регіонального конфлікту може призвести до неприємних наслідків.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"