ban2

Заарештовано першого кримського військового, який зрадив Україну

При перетині адміністративного кордону з материкової України, на пункті пропуску в Джанкої, затриманий перший військовий з Криму, який зрадив присягу і уклав контракт зі Збройними силами Росії

Про це з посиланням на слідчого військової прокуратури, повідомляє ТСН.

Сержант, який народився в Миколаївській області, заарештований за дезертирство. Йому загрожує від двох до п'яти років ув'язнення. За інформацією слідчого військової прокуратури України, цей арешт поки єдиний в Україні.

Як повідомляє видання, рік тому у кримській частині Володимира більшість перейшли на бік Росії. Мати заарештованого стверджує, що просила 22-річного сина одуматися.

"Я говорила, щоб кидав усе, щоб повертався додому. Він не погодився, говорив, що не покине своїх хлопців. Ніхто не налаштував на правильний шлях, а зараз розкаюється, але пізно. закон є закон", - сказала вона.

Раніше повідомлялося, що військова прокуратура звинувачує у державній зраді і дезертирстві майже 5 тисяч військовослужбовців, які в минулому році залишилися в включеному Росією Криму.

Нагадаємо, військова прокуратура України звинувачує в державній зраді і дезертирстві 5 тисяч військовослужбовців, які в минулому році залишилися в анексованому Криму.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"