ban2

У Росії секта лікувала людей наркотиками, духами та шмаганням батогом

У Башкирії перед судом постане глава забороненої релігійної організації "Орда", що займалася "лікуванням" адептів своєї секти за допомогою наркотиків, спілкування з духами, а також бичування шкіряним батогом

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Газету.Ru"

За версією слідства, 29-річна Динара Фарвазова в лютому минулого року створила секту "Орда", тотожну релігійному об'єднанню Республіки Казахстан "Ата Жоли" ("Шлях предків"), яке було заборонено в 2009 році та потім ліквідовано.

"У будинку, орендованому в мікрорайоні Ніжегородка, Фарвазова проводила релігійні обряди і церемонії, в ході яких повідомляла клієнтам про наявність у них невиліковних захворювань і порчі. При цьому у жінки не було медичної освіти та ліцензії. Від помилкових хвороб зловмисниця пропонувала зцілитися шляхом спілкування з духами предків, камчеванія (нанесення ударів шкіряним батогом) і участі в платних паломницьких поїздках", - йдеться в повідомленні прокуратури.

У ході сеансів Фарвазова "вводила відвідувачів в стан трансу і використовувала технології маніпуляції, переконуючи, що відмова від відвідування організації спричиняє негативні наслідки аж до смерті. При проведенні обрядів вона підпалювала рослини, що містять отруйні речовини, які мають збудливу дію на людину і збільшують ефекти будь-яких наркотичних засобів. Від дій зловмисниці психічному здоров'ю двох відвідувачів релігійної організації була заподіяна тяжка шкода, в результаті чого адепти стали залежні від секти", - зазначили в прокуратурі.
Сама Фарвазова свою провину заперечує.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"