ban2

Скандальний Мілонов хоче створити організацію, де з дитсадка змусять "любить Родину"

Уряду Росії запропонували створити всеросійську дитячо-юнацьку патріотичну організацію, вступ до якої був би обов'язковим після дитячого садочка

З такою пропозицією до прем'єр-міністра Дмитра Медведєва звернувся депутат законодавчих зборів Санкт-Петербурга від фракції "Єдина Росія" Віталій Мілонов, передає Еспресо.TV з посиланням на "Известия".

Члени молодіжного руху у позанавчальний час будуть займатися громадськими роботами. Крім того, вони будуть зобов'язані відвідувати патріотичні гуртки, лекції з історії Росії, а також брати участь у волонтерській роботі з пенсіонерами та нужденними.

Нову організацію Мілонов пропонує назвати "Доброделы" або "Союз святого Георгія". Символами структури можуть бути георгіївські стрічки і зображення Георгія Побєдоносця.

Він впевнений, що західна культура проникає в Росію через засоби масової комунікації, що сприяє тому, що молодь зневажливо ставиться до історії Росії, до ветеранів і подвигів Великої Вітчизняної війни, до символів та пам'ятників, що символізує велич і пишність спадщини Росії.

Мілонов згадав, що "помітні успіхи" в моральному вихованні дітей і підлітків були зроблені піонерською організацією і комсомолом, однак він нагадав і про скаутські рухи в Російській імперії до революції.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"