ban2

З початку 2016 року російські олігархи втратили понад $11 млрд

13 найбагатших людей Росії з початку 2016 року втратили понад $11 млрд через падіння цін на сировину. Про це повідомляє Daily Telegraph.

Роман Абрамович, який зробив мільярди на продажі "Сибнефти", втратив близько $820 млн з початку року, Алішер Усманов - близько $910 млн.

За даними газети, різке падіння номінальної вартості активів по всьому світу особливо сильно вдарило по російським мільярдерам. Володимир Потанін втратив $1,3 млрд, а вартість активів Леоніда Міхельсона впала на півтора мільярда.

Враховуючи всі невизначеності на російському політичному горизонті і непрозору мережу взаємин навколо президента Путіна, багато олігархів вирішили вивести свої гроші з Росії.

Термінова необхідність вивести гроші привела до різкого зростання цін на велику кількість активів по всьому світу - дорогих яхт, вілл тощо.

У статті йдеться про те, що це створює ситуацію, при якій стан цих людей є величезним на папері, але активи на кшталт вілл не приносять доходів, хіба що якщо здаються в оренду, а такі речі, як яхти, приватні літаки, вертольоти і футбольні клуби, обходяться в мільйони доларів на рік.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"