ban2

У 2015 році з Росії втекло понад 400 німецьких компаній

За рік кількість компаній з німецькою участю у Росії скоротилася на 7%. Про це повідомила Німецько-російська зовнішньоторговельна палата 20 січня, пише Deutsche Welle.

За даними Федеральної податкової служби Росії, в країні у 2014 році було зареєстровано 6 тисяч компаній з німецьким капіталом, а в 2015 році їх чисельність становила 5583.

При цьому якщо кількість юридичних осіб з німецькою участю скоротилася лише на 4,6 %, то кількість філій і представництв німецьких компаній - майже на 24 %.

Експерти Німецько-Російської ЗТП вважають, що таке різке зниження може бути пов'язане з новим порядком перереєстрації представництв і філій, який набрав чинності 1 січня 2015 року і призвів до "серйозним процедурних складнощів і необґрунтованих відмов".

Разом з тим в якості головних причин скорочення числа філій та представництв німецьких компаній Німецько-російська ЗТП називає погіршення економічної ситуації в Росії в 2014-2015 роках і сильну девальвацію рубля, яка знизила купівельну спроможність російських клієнтів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"