У Росії не знайшли бідних пенсіонерів
- Опубліковано в Росія сьогодні
- 0 коментарів
У Росії переконують, що в країні формально немає бідних пенсіонерів, бо всі вони отримують доплати до прожиткового мінімуму. Про це заявив міністр праці і соціального захисту РФ Максим Топілін, передає «Радіо свобода».
"Пенсіонерів, як ви знаєте, у нас бідних немає - з точки зору формальних ознак. Всі пенсіонери отримують доплати до прожиткового мінімуму", - сказав він.
Топілін зазначив, що якщо пенсіонер утримує багатодітну сім'ю, то ситуація виглядає інакше.
За його словами, структуру бідності в Росії складають, перш за все, що працюючі бюджетники і сім'ї з дітьми.
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ
Схожі матеріали
- Утечка информации о визите ДОПИНГ-офицеров вызвала массовое снятие атлетов с турнира в России
- В целях защиты основ конституционного строя, нравственности, здоровья, прав и законных интересов других лиц, обеспечения обороны страны и безопасности государства россиянам запрещают СМОТРЕТЬ на испанский хамон!!!!
- Для тих, хто каже про мир з росією: «Моторола» витягнув пістолет і вистрелив два рази у голову мого сина, сказавши: «Я его уже вылечил». І засміявся
- Любой товар, купленный у мокшан убивает. Убивает в прямом смысле.
- В России жить — словно спать в гробу

