ban2

ВАДА визнало підміну проб російських спортсменів у Сочі

Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) визнало достовірною інформацію про те, що на Олімпіаді в Сочі російські чиновники з відома міністра спорту підміняли проби спортсменів

Про це йдеться в доповіді ВАДА.

Як наголошується в документі, в цьому брали участь співробітники ФСБ, міністерство спорту.

Раніше про підміну проб розповів колишній директор московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков.

Після звільнення з цієї посади він поїхав в США і дав там кілька інтерв'ю. В одному з них він розповів, як в Сочі ночами підміняли проби російських спортсменів.

У доповіді, підготовленій комісією ВАДА, також говориться, що московська антидопінгова лабораторія займалася приховуванням позитивних проб. 

За підсумками розгляду нового звіту ВАДА Міжнародний Олімпійський комітет може відсторонити російську збірну від Олімпіади в Ріо.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"