ban2

У Росії звинуватили Google в сепаратизмі через декомунізацію Криму

7

Депутати Держдуми просять Роскомнагляд відреагувати на перейменування населенних пунктів Криму у Google Maps відповідно до проведеної в Україні декомунізації
Про це повідомляють російські ЗМІ.

Депутат від ЛДПР Вадим Деньгін просить Роскомнагляд "оперативно відреагувати на це (переменування населенних пунктів у Google Maps, - ред.).

"Якщо не відреагує, тоді, звичайно, я сам відправлю їм запит", - сказав Дєньгін.

У свою чергу депутат від "Єдиної Росії" Євген Федоров, який раніше неодноразово закликав перевірити Google на предмет порушень російського законодавства, пообіцяв відправити запит в Google, щоб з'ясувати мотивацію, з якої сервіс перейменував ряд назв.

"Виходить, що компанія Google обманює людей. Це все одно, що вона перейменувала б Москву або Санкт-Петербург в якісь інші міста", - зазначив Федоров.

Він додав, що якщо у цьому рішенні є політичне підґрунтя, тобто Google виконує рішення ззовні, "в цьому випадку дії компанії можуть бути пов'язані з елементами сепаратизму".

За словами Федорова, якщо Google Maps перейменував кримські населені пункти з сепаратистських мотивів, "то це кримінальна відповідальність за пропаганду сепаратизму, і тоді в дію повинні будуть вступати слідчі, і тоді можна буде і Роскомнадзор підключати, і Генпрокуратуру".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"