ban2

Сибір наш: Красноярські ліси заполонили "українські прапори"

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на відео, оприлюднене у мережі YouTube.

На відео батько і дочка гуляють одним із заповідників під Красноярськом і чоловік звертає увагу на жовті та сині позначки, що намальовані на деревах. Він побачив у них "український прапор" і це викликало у нього напад паніки.

"Подивіться, що коїться! Прапори держави Україна по всьому заповіднику на стовпах. Куди дивиться влада? Куди? Тут кругом прапори України. Це в Сибіру! У Красноярську!", - у розпачі вигукує він.

При цьому аргументи власної дочки, що "це просто смужки", його не задовольняють. Також очевидно, що чоловік не в курсі, що послідовність побачених ним кольорів не відповідає справжньому прапору України.

Зазначимо, що такі смужки, вочевидь нанесені за допомогою аерозольної фарби, могли використовуватись при маркуванні дерев для вирубки.

Також подібне маркування використовують у спортивних картах. У такому випадку, смужки синього кольору означають все, що пов`язане із водоймами - від струмка до болота. А жовтим та зеленим спортсмени позначають рослинність. При цьому жовтий колір означає наявність рідкої рослинності, зокрема галявини.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"